Szállításvezető (Enying)

Fejér megyei ADR-es tartányos nemzetközi szállítással foglalkozó vállalkozás keres szállításvezetőt

A Fertilia Trans Kft. enyingi székhelyű, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, 33 éve a hazai műtrágya és folyékony fuvarozási piac egyik meghatározó szereplője. Járműparkunk 13 vontatóból és 22 pótkocsiból áll.

Szállítási ágazatunk részére szállításvezető munkatársat keresünk!

Feladatok:

  •  az ágazat gazdaságos, eredményes működésének biztosítása,
  •  új, potenciális megbízók felkutatása az optimális flotta kihasználtság érdekében
  •  kalkulációk, árajánlatok készítése
  •  ügyfelekkel és partnerekkel folyamatos kommunikáció,
  •  fuvarszervezés, járatok tervezése, szervezése, lebonyolítása (40 tonnás szerelvények, folyékony áru szállítás, ADR, tartányos szállítás)
  •  a fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása,
  •  a tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  •  statisztikák, riportok készítése

Munkavégzés helye:

8130 Enying, Kossuth Major (Fejér megye)

Elvárások:

  • min. szakirányú középfokú végzettség
  • szakirányú tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • mindenkor hatályos fuvarozással kapcsolatos jogszabályok ismerete
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • tartányos áruszállításban szerzett tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • aktív ADR ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • stabil, biztos vállalati háttér
  • azonnali kezdési lehetőség

A Fertilia Trans Kft. enyingi székhelyű, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, 33 éve a hazai műtrágya és folyékony fuvarozási piac egyik meghatározó szereplője.

Járműparkunk 13 vontatóból és 22 pótkocsiból áll.

Enying