Szállítmányozási bonyolító-adminisztrátor (Budapest)

28 éve alakult, piacvezető szállítmányozó cég, felvételt hirdet

szállítmányozási bonyolító-adminisztrátori

munkakörre.

Munkavégzés cégünk 11. kerületi irodájában. Szakirányú végzettség, tapasztalat nem szükséges. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kérünk:

  • középiskolai végzettség
  • stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • gyors gépírás

Előnyt jelent:

  • angol, német, olasz nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Megbízható, önálló munkavégzésre alkalmas kollégát keresünk.

Amit kínálunk:

  • vidékieknek bejárási költségtérítés
  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • szakmai előrelépési lehetőség

Magyar nyelvű önéletrajzát szkennelt, fénykép mellékelésével kérjük elküldeni.

Budapest