Szállítmányozási koordinátor (Miskolc)

Kiszállítás megtervezése, valamint a szállítmányozási terület fejlesztése

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod megyei gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szállítmányozási koordinátor

Feladatok:

  • Kiszállítás megtervezése, valamint a szállítmányozási terület fejlesztése,
  • Raktári munkatársak koordinálása,
  • Szállítmányok dokumentálása,
  • Vámok, jóváírások, valamint reklamációk kezelése,
  • SAP rendszerben történő adatrögzítés,
  • Rendszeres riportkészítés.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny),
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Felhasználó szintű SAP ismeret,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a Jelentkezés gombra kattintva.

Miskolc