Szállítmányozási ügyintéző (Budapest)

Konténeres / közúti osztály feladatainak napi ügyintézése.

Folyamatosan fejlődő, klasszikus szállítmányozó cég a XIII. kerületben. Cégünk foglalkozik közúti, konténeres, légi és vasúti szállítmányozással is. Családias hangulat, fiatalos légkörrel.

Mit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • Szakmailag inspiráló, családias munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Személyes találkozást követően akár azonnali kezdés

Feladatok

  • Nemzetközi és belföldi fuvarfeladatok szervezése, figyelemmel kísérése, ellenőrzése
  • Multimodális szállítások összehangolása és komplex folyamatfelügyelete
  • Kapcsolattartás partnerekkel és alvállalkozókkal
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Minimum középfokú végzettség, érettségi
  • Kiemelt kommunikációs és szervezői képesség
  • Kiemelt problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

Előnyők

  • Egyéb nyelvismeret
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

www.metcosped.hu

Budapest