Szállítmányozási vezető (Baranya megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI VEZETŐ

(16-0797)

pozícióba.

Feladatok

  • Kb. 10 fős logisztikai csapat irányítása,
  • Vámügyintézési feladatok koordinálása,
  • Csomagolási tervek felügyelése,
  • Nemzetközi szállítmányozási tervek kidolgozása és megvalósítása,
  • Projektek vezetése, projektekben való aktív részvétel,
  • Előírt minőségirányítási folyamatok optimalizálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelvtudás előny),
  • Logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny).

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag,
  • Home office lehetőség,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye

Baranya megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0797”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu