Szállító - Raktáros (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Szállító - Raktáros munkakörbe keressük új kollégánkat

Budapest, 11. kerületi és csepeli telephelyű környezetvédelmi cégként, keressük fiatalos csapatunkba azt a kollégát, aki segítene nekünk számítástechnikai eszközök szállításában, rakodásában és szétszerelésében. A munka alapvetően 1 műszakos, de van LEHETŐSÉG /szabadon választott/ túlórák vállalására is.

Elvárások

  • Te vagy a mi emberünk:
  • Ha van "B" kategóriás jogosítványod
  • Ha nem ijedsz meg a fizikai munkától, esetenként súlyosabb eszközök rakodásától
  • Ha fontos neked hogy megbecsüljék a munkád
  • Ha tisztában vagy vele hogy az igényes munkavégzéssel nemcsak a saját, de kollégáid munkáját is segíted
  • Ha számíthatunk az adott szavadra

Előny:

  • Vezetési rutin
  • Rakodásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, próbaidő befejeztével nettó 300.000.- Ft/hó
  • Dolgozói kedvezmény használt laptopokra, PC-re, mobilokra
  • Év végi jutalom
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkavédelmi ruházat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér - COVID alatt is teljes gőz
  • Fiatalos, nyugodt munkahelyi légkör
  • Korrekt munkahely
  • Azonnali kezdés

Ha felkeltettük figyelmedet, várjuk jelentkezésedet.
0670 425 2868 (H-P: 10:00-16:00)