Szállítói számla könyvelő (Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

Az alábbi könyvelői pozícióba keresünk tapasztalt kollégákat gyártó Partnerünk részére:

Legyünk együtt sikeresek!

Szállítói számla könyvelő (Székesfehérvár)

Feladatok

  • Bejövő szállítói számlák rögzítése;
  • Törzsadat karbantartás;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, partnerekkel;
  • Árubeérkezés – számlabeérkezés nyomon követése;
  • Számlákkal kapcsolatos kérdések gyors és hatékony megválaszolása;
  • Kifizetések indítása;
  • Zárási folyamatban való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Társalgási angol nyelvtudás;
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete (MS Office).

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Támogató kollégák;
  • Stabil munkahely.

Előnyök

  • Német vagy olasz nyelvtudás előny
  • Releváns munkatapasztalat előny

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Székesfehérvár