Szállodai értékesítésben gyakorlott Értékesítő (Martfű)

A hirdetés már lejárt!

Martfű Hotel Thermal SPA munkájára igényes, rendkívül motivált és vendégközpontú, szállodai értékesítésben gyakorlott Értékesítő kollégát keres. Csatlakozz fiatalos csapatunkhoz és segíts sikeressé tenni az szolgáltatásainkat, járulj hozzá a tökéletes vendégélmény megteremtéséhez!

Szállodai értékesítésben gyakorlott Értékesítő

Feladatok

  • A komplexum szolgáltatásainak értékesítése cégek részére
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek megszerzése
  • Ajánlatok készítése, árazása, árképzés, árréstáblák készítése
  • Bevétel maximalizálás
  • Piaci ismertség növelés
  • Új koncepciókra javaslattétel – trendkövetés
  • Rendezvények lebonyolításában aktív részvétel

Elvárások

  • Szállodaiparban szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • Kiemelkedően jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Barátságos, mosolygós, vendégekkel szeret foglalkozni
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó szervező készség
  • Rugalmas és önálló munkavégzés
  • Dinamikus személyiség
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatmunkára való készség
  • Microsoft Office különösen Word, Excel ismerete

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • megbízható, stabil munkahely
  • teljes munkaidős munkavégzés
  • változatos, sokszínű munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

5435 Martfű, Ifjúság út 2.

Fényképes önéletrajzokat bruttó bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk, június 10-ig.

Martfű