Számlafeldolgozó könyvelő görög nyelvtudással (Budapest)

Számlafeldolgozó könyvelő görög nyelvtudással

Leírás

Partnerünk a vesegondozás egyik vezető szolgáltatója. Több mint 40 000 embert támogatnak világszerte, betegközpontú megközelítéssel. Csatlakozz partnerünkhöz, egy új Pénzügyi Központba Budapesten!

Feladatok

  • Szállítói számlák kezelése
  • Beérkező számlák időben történő feldolgozásának biztosítása
  • Együttműködés más osztályokkal, érintettekkel és külső beszállítókkal
  • Fizetési javaslatok előkészítése a szállítói számlákhoz
  • Készlettel kapcsolatos bejegyzések feldolgozása

Elvárások

  • Pénzügyi vagy számviteli diploma, vagy számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Alapszintű görög nyelvtudás (olvasás) elengedhetetlen!
  • Kiváló interperszonális, numerikus és problémamegoldó készségek
  • Megoldásorientált, csapatjátékos hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és könnyen megközelíthető helyszín
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek
  • Izgalmas munka egy innovatív, jövőorientált csapatban

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest