SZÁMLÁZÁSI ELŐADÓ (Budapest)

Budapesti igazgatóságunkra határozatlan időre keresünk közüzemi számlákkal kapcsolatos feladatok ellátására ügyintéző kollégát hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

SZÁMLÁZÁSI ELŐADÓ

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

  • számlareklamációval kapcsolatos megkeresések feldolgozása;
  • a kiállított számlákkal, folyószámla-kezeléssel kapcsolatos kérdésekben való tájékoztatás nyújtása;
  • a számlareklamációkhoz kapcsolódó, a felhasználók részére kiállítandó csatornahasználati díjszámlákkal kapcsolatos feladatok ellátása (közüzemi számlázás);
  • beérkezett hatósági és egyéb megkeresések feldolgozása;
  • kimutatások készítése;
  • bejelentések, kérelmek rögzítése, iktatása, dokumentumok átvétele, ellenőrzése, adminisztráció;
  • együttműködés más szervezeti egységekkel.

Számunkra az ideális jelölt

  • középfokú végzettséggel,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel,
  • kiváló kommunikációs készséggel,
  • magas fokú stressz tűrő képességgel,
  • szolgáltatói szemlélettel rendelkezik;
  • továbbá:
    o gyorsaság, precizitás,
    o határozott fellépés,
    o kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
    o rendszerben való gondolkodás,
    o mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete,
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat (lehetőség szerint közüzemi szolgáltató cégnél).

Amit kínálunk

  • összetett, változatos szakmai feladatok;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk. Kérjük, hogy a tárgy rovatban szíveskedjék feltüntetni a pozíció megnevezését!

Budapest