Számlázási előadó (Budapest)

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Számlázási előadó

Budapesti igazgatóságunkra határozatlan időre keresünk közüzemi számlákkal kapcsolatos feladatok ellátására ügyintéző kollégát hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

  • a felhasználók részére kiállítandó csatornahasználati díjszámlákkal kapcsolatos feladatok ellátása (közüzemi számlázás)
  • Közszolgáltatási szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés, a szerződések adatainak ellenőrzése, feldolgozása és kiküldése
  • együttműködés más szervezeti egységekkel.

Számunkra az ideális jelölt

  • középfokú végzettséggel,
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalattal (lehetőség szerint közüzemi szolgáltató cégnél, ahol kellett számlákkal foglalkoznia),
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel,
  • kiváló kommunikációs készséggel,
  • magas fokú stressztűrő képességgel,
  • szolgáltatói szemlélettel rendelkezik;

továbbá:

  • gyorsaság, precizitás,
  • határozott fellépés,
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
  • rendszerben való gondolkodás,
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete;
  • közüzemi számlázás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • összetett, változatos szakmai feladatok;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest