Számlázási munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A DAKO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. a transzportbeton gyártás, szállítás és betonpumpálás területén több mint 30 éve sikeresen működő magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Társaságunk állandó minőséget, pontosságot kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára.
Budapest XI. kerületi telephelyünkre, 45-50 fős csapatunkba keresünk elkötelezett, hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodó munkatársat.

Számlázási munkatárs

Az új munkatárs feladatai:

  • menetlevelek, fuvarlevelek tarifálása
  • teljesítésigazolások, összesítő táblázatok készítése
  • kimenő számlák, bizonylatok kiállítása
  • kimenő számlák postázása
  • számlareklamációk kezelése
  • menetlevelek, fuvarlevelek rendszerezése, nyilvántartása, archiválása

Az ideális jelölt:

  • minimum középiskolai végzettséggel és 1-3 év tapasztalattal rendelkezik
  • felhasználói szinten MS-Office ismeretekkel bír (önálló használat)
  • kiemelkedő pontossággal, megbízhatósággal végzi a munkáját
  • terhelhető, önálló munkavégzésre képes

Amit kínálunk:

  • verseny- és piacképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet
  • szükség esetén albérleti hozzájárulást illetve hazautazási költségtérítést biztosítunk

A munka megkezdése:

akár azonnal

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest