Számlázási munkatárs (Nova)

A hirdetés már lejárt!

Termékpalettánk lenyűgözően sokszínű!
Hozz új színt egyéniségeddel a csapatunkba!

Azonnali kezdéssel keresünk

Számlázási Munkatársat!

ADA. THE FURNITURE MAKERS.
Európa egyik vezető kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felelősségi szintek széles skáláját és számos karrierlehetőséget kínál. Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézműves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jövőjét.

Feladatok:

  • Kimenő számlák kiállítása
  • Szállítólevelek és fuvarozáshoz kapcsolódó okmányok kiállítása
  • Vámoláshoz szükséges iratok előkészítése
  • Számlázáshoz kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi szintű szoros együttműködés a társosztályokkal

Az Ön kompetenciái:

  • Középfokú szakirányú (közgazdasági) végzettség vagy 3-5 éves számlázási területen szerzett tapasztalat (felsőfokú végzettség előny);
  • Rendszer szemléletű gondolkozásmód;
  • Önálló és pontos munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú biztos munkalehetőség
  • Jelenléti prémium
  • 13. havi juttatás
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás lehetősége
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

novai telephely

Jelentkezzen most!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát

Nova