Számlázási ügyintéző (Győr)

Megbízónk UPS teljes tulajdonú leányvállalata. A többi tagvállalattal együtt 128 telephellyel rendelkezik világszerte és közel 5500 alkalmazottal. A cég a legmodernebb, GMP-kompatibilis raktárhálózatot és logisztikai központokat kínálja a klinikai gyógyszerkészítmények tárolására és forgalmazására.
Győri telephelyükre keressük az új számlázási ügyintéző kollégát.

Számlázási ügyintéző

Feladatok

  • Működési támogatás a londoni fiók számára
  • Beszállítói számlák kezelése
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Számlázás, manuálisan és számlázási rendszerben
  • Kapcsolattartás az export, import részlegekkel

Elvárások

  • Min.középfokú szakmai végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (napi szintű fogja használni a kollégák, nemzetközi vevők miatt)
  • Haladó szintű Excel ismeret (egyszerűbb függvények, pivot tábla használata)

Előnyök

  • Logisztika területén szerzett irodai tapasztalat

Lakhely: Győr vagy környéke

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Home office lehetőség

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével várjuk.

Győr