Számlázó - pénztáros munkatárs (Debrecen)

Számlázó - pénztáros munkatárs

Leírás

Magántulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, piacvezető termékportfólióval rendelkező gyártó partnercégünk megbízásából keresünk Számlázó-pénztáros munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése, pénzkezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Korszerű pénztárgépek kezelése
  • Bejövő, kimenő számlák nyilvántartása
  • Számlák elkészítése, számlázási feladatok ellátása
  • Szállítólevelek elkészítése
  • Kintlévőségek ellenőrzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség pénzügyi területen
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen