Számviteli csoportvezető (Budapest)

Számviteli csoportvezető

Számviteli csoportvezetőAmire számíthatsz, ha elnyered az állást:

Dinamikus, kihívásokkal teli munkakörSzakmai és személyes fejlődés biztosításaVonzó juttatásStabil, hosszútávú munkalehetőség

A következő feladatok ellátása vár majd rád:

A könyvelésnek megfelelő időben történő elvégeztetése, a főkönyvikönyvelés menedzsmentje A számviteli bizonylatok megfelelő dokumentációjának és megőrzésének biztosításaBeszámolók, riportok, bevallások határidő betartásának biztosítása, jogszabályi változások figyelése, eljárások és szabályzatok kidolgozásaHavi, negyedéves és éves zárási munkáival kapcsolatos feladatok megszervezése, levezetése Konszolidált számviteli riportok elkészítéseFőkönyvek és analitikák rendszeres egyeztetésének előkészítése, ellenőrzéseCégcsoporton belüli forgalmak, egyenlegek havi írásbeli egyeztetések biztosításaA tárgyi eszközökkel kapcsolatos teljes körű adminisztráció és könyvelés felügyelete, leltárak megszervezése és lebonyolításaKészpénzzel kapcsolatos biztonsági és banki utalási folyamatok felügyeletet Pénztári tranzakciók, banki utalások és a bankkal kapcsolatos könyvelések irányításaKapcsolattartás a hatóságokkalA költségvetéssel kapcsolatos tételek bevallásának szakmai felügyelete, egyes adók számításaBevallások, kimutatások, jelentések/riportok szabályszerűen, határidőre történő elkészítése és az illetékes hatóságoknak való benyújtásaA Társaság működése kapcsán felmerülő adózási kérdések megválaszolásaÉves magyar és IFRS beszámolók (egyedi, konszolidált) határidőre történő elkészítéseAz auditok előkészítése, megszervezése és levezénylése

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (közgazdász, pénzügy/számvitel)Mérlegképes könyvelői képesítés és kamarai regisztrációMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanMinimum 5 éves számviteli és pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalatKonszolidáció készítésében szerzett gyakorlatMagyar Számviteli és Adó törvény ismereteIFRS mérlegképes könyvelői képesítésIntegrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Navision előny)Magas szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

BUDAPEST, 11. kerület, Hungary PP Adecco

Budapest