Számviteli és adózási osztályvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nagyvállalati megbízónk számára keresünk új kollégát SZÁMVITELI ÉS ADÓZÁSI OSZTÁLYVEZETŐ pozícióba.

Számviteli és adózási osztályvezető

Feladatok

  • A számviteli és adózási csapatok (közel 50 fő) irányítása, szakmai koordinációja
  • A számviteli politika és az ahhoz tartozó szabályzatok elkészítése
  • A leltározással kapcsolatos folyamatok megszervezése
  • A vállalat adókötelezettségének megállapítását eredményező folyamatok koordinációja
  • A vállalat pénzügyi folyamatainak felügyelete
  • Beszámoló elkészítése
  • Az adózási folyamatok felügyelete
  • Adóügyi képviselet ellátása

Követelmények

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés (aktív regisztráció)
  • Magas színvonalú adózási ismeretek (adótanácsadói képesítés megléte mellett)
  • Nagyvállalati számviteli és adózási területen szerzett 5+ éves tapasztalat
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat nagyobb csapattal (15+ fő)

Előnyként értékeljük:

  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatok, pénzügyi szervezet átalakításában való részvétel lehetősége
  • Támogató vezető
  • Nagy csapat vezetésének lehetősége
  • Alapbér + céges autó + teljesítményalapú bónusz a juttatási csomag részeként

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest