Számviteli munkatárs (Székesfehérvár)

Az Albacomp RI Rendszerintegrációs Kft., munkatársat keres a megnövekedett feladatok ellátására tekintettel, székesfehérvári központjába az alábbi munkakör betöltésére, azonnali munkakezdéssel:

Számviteli munkatárs

A munkakör tartalma

  • Szállító-vevő számlák rögzítése/könyvelése
  • Banki utalások könyvelése
  • Tárgyi eszköz analitika rögzítése, könyvelése
  • Készlet könyvelése
  • Vegyes tételek könyvelése
  • Főkönyvi számlák rendezéséhez szükséges könyvelési tételek elkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárási munkálatok elvégzése.
  • A társaság főkönyvi kivonatainak elkészítése.
  • Év végi mérleg és adóbevallás elkészítésében való részvétel.

Elvárások

  • Általános középfokú, mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 éves szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret, Excel, Word használat

Előnyök

  • Több cég könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Adó bevallásban és könyvelésben való jártasság
  • FORRÁS SQL ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Kreatív, hosszú távú munkalehetőség egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként
  • Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk. Pályázatában kérjük a bérigény feltüntetését.