Számviteli munkatárs

Székhelyünkre keressük azt a szakembert, aki meglévő szaktudásával tudná erősíteni csapatunkat!

A Heavy Tools évek óta a hazai divatipar meghatározó márkája, cégcsoportunk a nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékei elérhetőségét. Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

Most III. kerületi székhelyünkre keressük azt a szakembert, aki meglévő szaktudásával tudná erősíteni csapatunkat.

Feladatok:

  • Könyvelés előkészítése, költséghely megbontások
  • Számlázás, számlák ellenőrzése
  • Banki tételek könyvelése
  • Egyes bevallások elkészítése (például környezetvédelmi termékdíj)
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Forint és deviza utalások rögzítése, ellenőrzése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Könyvvizsgálatban történő részvétel
  • KSH Statisztikák feltöltése
  • Kapcsolattartás magyar és angol nyelven a külső könyvelő cégekkel (magyar, szlovák, cseh cégek)

Elvárások

  • Legalább 3 év könyvelői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság

Előny (de nem feltétel)

  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony
  • Tapasztalathoz illeszkedő versenyképes fizetés
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Kiegyensúlyozott, nyugodt munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hétfőtől péntekig tartó általános munkarend

Munkavégzés helye

  • 1033 Budapest, Szőlőkert utca 4.

  • A jelentkezéshez fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzot várunk