Számviteli tanácsadó asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. Számviteli tanácsadás területre keresünk most tehetséges pályakezdőket, juniorokat, akiknek fontos, hogy kamatoztathassák számviteli területen megszerzett tudásukat és folyamatosan fejlődhessenek.

Számviteli tanácsadó asszisztens

Feladatok

  • Számviteli tanácsadási projektek támogatása az ajánlatkészítéstől a teljes lebonyolítási folyamat lezárásáig
  • IFRS standardek bevezetésében való részvétel
  • Senior szakértők támogatása adatelemzéssel, prezentációk előkészítésével
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció

Követelmények

  • Főiskolai/Egyetemi diploma pénzügy-számvitel vagy más gazdasági területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus készség, pontosság
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos és motivált csapat
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest