Számviteli ügyintéző (Budapest)

Budapesti Intézmény megbízásából a Jóléti Intézmények Gazdasági Osztálya részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Számviteli ügyintéző

Elvárások:

  • Legalább középfokú számviteli végzettség,
  • Költségvetési intézményben pénzügyi-, számviteli-, gazdálkodási területen szerzett legalább 3 éves gyakorlat,
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Büntetlen előélet,
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség

Előnyt jelent:

  • CT-EcoSTAT gazdasági és gazdálkodási ügyviteli rendszer ismerete,
  • Bérkönyvelés, bérhez és adóbevalláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások ismerete,
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • Ügyfélkapu regisztráció

Feladatok:

Az EcoSTAT gazdasági és gazdálkodási ügyviteli integrált rendszerben:,

  • Főkönyvi könyvelési feladatok jogszabályok és egyéb szabályzóknak megfelelő ellátása,
  • Szállítói/vevői számlák kontírozása, könyvelése, pénzforgalom banki rendezése,
  • Főkönyv és analitikák ellenőrzése, egyezőségének biztosítása, kontírminták elkészítése, változások átvezetése,
  • Előleg- végszámlák kezelése csomaggal párosítása, kompenzációs bank vezetése, egyeztetése,
  • Bevételezési bizonylatok, kötelezettségvállalás ellenőrzése, utalásra előkészítés,
  • Adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítésében való aktív közreműködés (éves költségvetési beszámolók, mérlegjelentések, időközi költségvetési jelentések stb),
  • Nyitás/zárás feladatok,
  • Analitikus nyilvántartások vezetése

Amit kínálunk:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók., ,
  • Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő, ,
  • A közalkalmazotti jogviszony időtartama:, Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, Próbaidő: 4 hónap, ,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:,

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz,
  • Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata,
  • Bérigény megjelölés,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, ,

A munkakör betölthetőségének időpontja:,

  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető, ,

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: számviteli ügyintéző"

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest