Személy- és vagyonőr (Budapest)

Budai plázába keresünk személy- és vagyonőröket

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő vagyonvédelmi cég, szakképzett, tapasztalt csapattal.

Új személy- és vagyonőr kollégákat keresünk, akik jól kiegészítenék, tovább erősítenék tapasztalt csapatunkat. Az MT szerinti teljes bejelentést (950,-Ft/ó) nyújtunk vagy alkalmi munkavállalóként (1400,-Ft/ó) tudunk alkalmazni többféle (12, 24 órás) beosztású szolgálatokban.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Aktív jelenlét a pláza teljes területén
  • Járőr feladatok ellátása

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz személy- és vagyonőr igazolvánnyal és tanúsítvánnyal
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése

Örülünk, ha

  • Van minimális angolnyelv-tudásod
  • Szereztél már tapasztalatot ebben munkakörben

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

  • 1115 Budapest, Etele Pláza

Munkabér

  • nettó  950 - 1 400  Ft  / óra
Budapest