Személyes ügyfélszolgálaton host/hostess (Szeged)

Mind-Diák Szövetkezet

Az MVM Zrt. mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el gázenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Személyes ügyfélszolgálaton host/hostess

Feladatok

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Nyomtatványok kitöltetése
  • Az ügyfelek irányítása a megfelelő munkatárshoz

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés

Munkaidő

  • Hétköznap 6.30-19.00 között, előre megbeszélt beosztás szerint
  • Heti 15-20 óra
  • Keddi napok vállalása

Munkavégzés helye

A feladat teljesítése Makó és Kiskunmajsa városában is zajlik, az utazást Szegedről egy MVM-es kolléga biztosítja minden alkalommal, és az utazási időd is kifizetjük!

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú diákmunka
  • Bérezés bruttó 1250 Ft/óra

Előnyök

  • Rugalmas és nagy ráérés
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Szeged

Szeged