Személyi Asszisztens (Budapest)

Leendő Személyi Asszisztens kollégánkat keressük.

Feladatok

  • Nyilvántartások vezetése;
  • Kapcsolattartás, időpontfoglalás;
  • Emlékeztetők írása, "előregondolkodás" ,döntés előkészítés;
  • Irodai beszerzések összeállítása, koordinálása;
  • Alvállalkozói szerződések, megbízólevelek elkészítése és nyilvántartása;
  • Kollégák napi munkájának támogatása;
  • Számlázó program használata, számlakiállítás;
  • A cég dokumentumainak, és folyamatainak rendben tartása.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Min. 1 év hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Talpraesett, önálló, nyitott hozzáállás;
  • Kiváló kommunikációs -, és szervezőkészség;
  • Magas szintű precizitás, pontosság;
  • Angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kellemes, nyugodt munkakörnyezet;
  • Bejelentett, napi 8 órás munkaviszony;
  • Céges mobiltelefon, lap top.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest