Személyi sofőr (Dunaújváros)

Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak? Érdekel toborzás világa?

Akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

Személyi sofőr

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • Ügyvezető igazgató szolgálati gépkocsijának vezetése
  • Gépkocsi flotta üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Szervizeléssel, javítási és karbantartási munkákkal kapcsolatos ügyintézés
  • Gépjárművekkel kapcsolatos nyilvántartások, egyéb adminisztráció vezetése

Amire szükséged lesz az eredményes munkádhoz:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú aktív angolnyelv-tudás
  • MS Office (kiemelten Excel) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalat)

Előnyt jelent a munkádhoz:

  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat személyi sofőrként
  • Felsőfokú végzettség
  • Budapesti lakóhely
  • Rugalmasság (a munkaidő időnként hétvégét is érint)

Biztos a siker ha:

  • Erős kommunikációs és szervező kézséged van
  • Csapatjátékos hozzáállásod van
  • Stabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahelyen szeretnél dolgozni

Amiért érdemes minket választani:

  • Karrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Színes vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

Dunaújváros/Rácalmás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el Europass formátumú (www.europass.hu) önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Dunaújváros