Szenior bér és munkaügyi szakértő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

A hirdetés már lejárt!

Az Ön új cége

Multinacionális partnercégünk autóipari alkatrészek gyártásának folyamatos technikai fejlesztése érdekében új szakemberrel bővíti a HR csapatát.

Szenior bér és munkaügyi szakértő

Az Ön új pozíciója

  • A területet érintő szabályok és törvényi előírások naprakész ismerete, a területtel kapcsolatos vezetői és munkavállalói kérdések megválaszolása;
  • Heti-havi jelentések és kimutatások, igény szerint munkaügyi tájékoztatók elkészítése;
  • Munkavállalók be- és kilépésével, szerződés módosításokkal kapcsolatos ügyintézés;
  • Hó végi óraadatok előkészítése a bérszámfejtés felé;
  • Kompenzációs kalkulációk elvégzése, és bér besorolási tábla karbantartása;
  • Cafeteria ügyintézés, egyéb nyilatkoztatások;
  • Nyilvántartások naprakész vezetése, adatrögzítés SAP programban;
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok szervezése;
  • Hatósági és egyéb adatszolgáltatás;
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása.

Mire van szüksége a sikerhez

  • Középfokú szakirányú végzettség (Bér-TB ügyintéző / személyügyi ügyintéző);
  • BÉRSZÁMFEJTÉS területén szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos, naprakész munkajogi ismeretek;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Önállóság és jó problémamegoldó készség;
  • Proaktivitás, precizitás.

Mire számíthat partnerünktől

  • Kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes fizetés, 13. havi fizetés havi bónusz, cafeteria)
  • Multinacionális környezet, kihívást jelentő felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

Borsod-Abaúj-Zemplén Megye

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.