.Net fejlesztő (Budapest)

Budapest

Budapesti központú, 15 európai országban jelen lévő telekommunikációs területen jelenlévő ügyfelünk fejlesztőcsapatába keresünk medior/ szenior szoftverfejlesztő munkatársat.

.Net fejlesztő

Feladatok

  • 6-8 fős szoftverfejlesztői csapat tagjaként részvétel a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer folyamatos fejlesztésében, a felhasználói igényeknek és üzleti kihívásoknak megfelelően
  • Fontosabb modulok önálló tervezése és kódolása
  • Aktív közreműködés a szoftver és adatbázis architektúra tervezésében
  • Az üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása, adatbázis elemzések készítésével
  • Közreműködés a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásokban

Követelmények

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként
  • .NET keretrendszer és a C# nyelv ismerete
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Termékcentrikus gondolkodásmód
  • Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.NET, MVC, SOAP)
  • HTML és CSS ismeretek
  • MSSQL adatbázis ismerete és gyakorlata (tervezés, méretezés, tárolt eljárások optimalizálása)
  • Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)

Előnyt jelent:

  • Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Srum Master tapasztalat
  • Hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)
  • Jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)
  • Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munka bemutatása

Amit kínálunk

  • Előrelépési lehetőség vezető fejlesztői pozícióba
  • Szakmai kihívások, utazási lehetőségek
  • Versenyképes juttatási csomag, cafetéria

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest