Szenior compliance szakértő (Budapest)

Szívesen csatlakoznál a világ egyik piacvezető globális biztosítási szektorban tevékenykedő cégéhez? Szeretnél egy lendületes, családias csapat tagja lenni? Van releváns tapasztalatod compliance területen?

Akkor itt a lehetőség, hogy jelentkezz a pozícióra vagy kontaktálj minket további információkért!

Szenior compliance szakértő

Feladatok

Elsősorban pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megelőzésében (AML) való részvétel

FATCA, CRS szakértői tevékenység ellátása

Tranzakció-elemzések végrehajtása

Pénzügyi és vagyoni korlátozó intézkedésekkel összefüggő tevékenység

Jogszabályi megfelelőség biztosítása, Regulatory compliance

Követelmények

Felsőfokú végzettség (jogi vagy gazdasági területen szerzett diploma)

Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat

Angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

Megbízható, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Feladatorientáltság, önállóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

Compliance területen szerzett tapasztalat

Biztosítási területen, értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes fizetési csomag

Dinamikus csapat

Fejlődési lehetőségek, tréningek

Home Office lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest