Szenior KKV banki tanácsadó - Szombathely (Szombathely)

Magyarország piacvezető pénzintézetének szombathelyi fiókjába keresünk olyan jelentkezőket, akik KKV tanácsadással szeretnének foglalkozni és erős értékesítői ambíciókkal rendelkeznek.

Szenior KKV banki tanácsadó - Szombathely

Feladatok

- a fiók KKV értékesítési tevékenységének irányítása és koordinálása

- KKV banki termékek értékesítése, az értékesítés tervezése

- proaktív értékesítési feladatok ellátása

- ügyfél-akvirálás, kiemelt ügyfelek kezelése

- banki termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás

- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

- ügyfél-reklamációk kezelése

Követelmények

- felsőfokú gazdasági végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség

- legalább 3 év pénzintézeti tapasztalat KKV szegmensben, KKV finanszírozásban

- kimagasló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

- döntéshozatali képesség, kiváló üzleti érzék

- gyorsaság, csapatszellem, eredményorientáltság

Előnyként értékeljük:

- mérlegképes könyvelői oklevél

Amit kínálunk

-fix versenyképes alapbér + bónuszrendszer

-összetartó, támogató csapat

-korszerű rendszerek, konstans digitalizációs törekvések

-komplex képzési és betanulási terv

-karrierlehetőség a banki szektorban

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely