Szenior Könyvelő (Budapest)

Szeretnél egyedül felelni a teljes könyvelési folyamatért egy bővülő nemzetközi vállalatnál, miközben közvetlen támogatást kapsz a pénzügyi igazgatótól? Partnerünk olyan ambiciózus Szenior Könyvelőt keres, aki önállóan kezeli a magyarországi könyvelési feladatokat, és közvetlenül a CFO-nak riportál. Ez egy különleges lehetőség, hogy részt vegyél egy európai terjeszkedés kezdetén, és formáld a vállalat pénzügyi folyamatait.

Ebben a pozícióban lehetőséged nyílik önállóan dolgozni, és betekintést nyerni stratégiai pénzügyi döntésekbe, közvetlen együttműködésben a vezetőséggel. Olyan környezet vár, amely támogatja az európai munkahelyi értékeket, az átláthatóságot és az innovációt.

Szenior Könyvelő

Feladatok

  • A teljes könyvelési folyamat felügyelete és kezelése, beleértve a napi könyvelést, pénzügyi jelentések és auditok elkészítését.
  • Pénzügyi kimutatások, mérleg és egyéb jelentések összeállítása a magyar leányvállalat számára.
  • A helyi adózási és pénzügyi szabályok betartásának biztosítása, valamint a jogszabályi változások nyomon követése.
  • Bérszámfejtés, kimenő és bejövő számlák kezelése, havi és éves zárások lebonyolítása.
  • Közreműködés a CFO-val a költségvetés tervezésében, pénzügyi előrejelzések készítésében és stratégiai döntéshozatalban.
  • A pénzügyi folyamatok fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozása és megvalósítása.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség pénzügy, könyvelés vagy egyéb kapcsolódó területen.
  • Minimum 4-6 év releváns könyvelési tapasztalat, lehetőleg nemzetközi környezetben.
  • Mélyreható ismeretek a magyar adójogszabályok és számviteli előírások terén.
  • Önállóság, proaktivitás, és képesség a teljes könyvelési folyamat önálló kezelésére.
  • Folyékony angol nyelvtudás, kiváló kommunikációs és részlet-orientált készségek.

Amit kínálunk

  • Különleges lehetőség a teljes könyvelési folyamat felügyeletére és irányítására egy növekvő európai divízióban.
  • Közvetlen kapcsolat és mentorálás a CFO-tól, valamint lehetőség a stratégiai pénzügyi döntések befolyásolására.
  • Európai szemléletű vezetés, amely értékeli a munka és magánélet egyensúlyát, az innovációt és az átláthatóságot.
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, valamint szakmai fejlődési lehetőségek.

Bár ez a pozíció irodai alapú, egy dinamikus, előremutató munkakörnyezet vár, ahol szakértelmed és ötleteid kiemelt szerepet kapnak.

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Budapest