Szenior Könyvelő (Budapest)

Dolgozz a Grant Thornton csapatában!

Tapasztalattal rendelkező Szenior Könyvelő kollégánkat keressük!

Szenior Könyvelő

Miért jó nálunk dolgozni?

Lehetőséged lehet olyan nemzetközi környezetben dolgozni, ahol felelősségteljes és kihívást jelentő munkát végezhetsz, valamint kihasználhatod és tovább bővítheted szakmai tudásodat.

Támogatjuk a szakmai fejlődést, hiszünk abban, hogy a Te személyes szakmai kiteljesedésed mindannyiunk számára értéket teremt.

Fontos számunkra a kollégáink egészsége, a munka-magánélet egyensúlyának fenntartása, így a home office lehetőség is nyitott a munkatársak számára.

A közös megbeszéléseken várjuk és örömmel vesszük az ötleteket és a javaslatokat. Mindenki véleményére kíváncsiak vagyunk. Emellett a kommunikációs készségedet is tudod fejleszteni, az ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartásnak köszönhetően.

Irodánk Budapesten, a 13. kerület központi részén, jól megközelíthető helyen, a Dévai irodaházban található. A közvetlen közelben található a Lehel piac, a Duna-part és a Vígszínház, amelyek változatos programlehetőségeket kínálnak munka után. A sportkedvelők számára elérhető közelségben van a Dagály és a Palatinus fürdő is. Az épület aljában számos étterem és kávézó kínál lehetőséget az ebédszünet eltöltésére.

Mit kell még tudni rólunk?

A Grant Thornton az egyik legnagyobb könyvvizsgáló és tanácsadó szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 73.000 munkatárs tartozik a világ 149 országában.

Tanácsadóink kiemelkedő szakmai tapasztalattal rendelkeznek, ügyfeleink igényeire fókuszálva nyújtanak hatékony és egyedi megoldásokat. Legyenek ügyfeleink földrajzilag bárhol, szakértőinktől mindenütt ugyanazt az alapos, lényeglátó hozzáállást, rugalmasságot és kiemelkedő szaktudást kapják. Küldetésünk, hogy szolgáltatásunkkal értéket teremtsünk ügyfeleink számára.

Milyen feladatokkal találkozhatsz nálunk?

  • Gazdasági társaságok teljeskörű könyvelése
  • Adóbevallások, statisztikai jelentések és beszámolók készítése
  • Kapcsolattartás, folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel, hatóságokkal
  • Együttműködés a könyvvizsgálatok során
  • Operatív jellegű számviteli és adózási tanácsadás
  • Könyvelési asszisztensek, könyvelők szakmai támogatása
  • Feladatok megosztása és koordinálása az asszisztensek számára
  • Junior kollégák mentorálása, irányítása, ellenőrzése a közös feladatok során
  • Belső- és külső előadások tartása, tudásmegosztás
  • Menedzsment riportok készítése az anyavállalat részére

Mit kérünk tőled?

  • Mérlegképes könyvelő (vállalkozási szakon) képesítést
  • Erős számviteli és adózási tudást
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalatot
  • Lelkes, motivált hozzáállást
  • A vállalatokat érintő adózási- és számviteli előírások átfogó ismeretét és nyitottságot a folyamatos szakmai fejlődés iránt
  • Választékos és könnyen érthető szóbeli és írásbeli kommunikációt mind magyar, mind pedig angol nyelven
  • Az ügyféligényeket előtérbe helyező precíz és lelkiismeretes munkavégzést
  • Támogató és példamutató hozzáállást mind a könyvelési üzletágon belül, mind a többi szervezeti egység vonatkozásában

Mi az ami előny?

  • Felsőfokú gazdasági végzettséged
  • IFRS Mérlegképes könyvelői képesítésed
  • Nemzetközi vállalati környezetben szerzett gyakorlatod
  • Adótanácsadói képesítésed
  • Német nyelvtudásod

Mit kínálunk neked?

  • Hibrid munkavégzést, rugalmasan igénybe vehető home office lehetőséget
  • Belső tréningekkel és külső továbbképzésekkel is támogatjuk szakmai fejlődésedet
  • Támogatunk szakmai továbbtanulási terveidben is
  • Belső képzéssel biztosítjuk üzleti angol nyelvtanulásodat
  • A cég minden munkavállalója számára biztosítjuk a Medicover egészségbiztosítást, amelyet családtagokra is ki lehet terjeszteni
  • Egy magas színvonalú és hatékony szolgáltatói munkakultúrát, melynek fejlesztésében aktívan részt is vehetsz
  • Vezetőink támogatása mellett biztosítva érezheted mind szaktudásod folyamatos fejlesztését, mind karrierterveid megvalósítását
  • Céges rendezvényeket, programokat
  • Támogató, barátságos munkakörnyezetet
  • Versenyképes javadalmazást és cafeteria juttatást

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, küldd el jelentkezésedet a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, és csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat.

Tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete – GDPR – az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében – személyes adataidat, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék és kezeljék.

Budapest