Szenior könyvelő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Szenior könyvelő

Feladatok

● magas szintű könyvelési feladatok ellátása ügyfelek számára pl. önálló beszámolókészítés

● adókalkulációk, adóbevallások elkészítése

● ügyfelek képviselete könyvvizsgálat és adóvizsgálat esetén

● folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a releváns hatósági szervekkel pl. NAV

● junior kollégák munkájának koordinálása, ellenőrzése, szakmai kérdésekben segítségnyújtás

● junior kollégák trénelése, szaktudásuk folyamatos fejlesztése

Követelmények

● minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat

● minimum 1-2 év szakmai tapasztalat könyvelőirodai környezetben

● regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

● középfokú angol nyelvtudás

előnyt jelent:

● IFRS ismerete

● adótanácsadói végzettség

Amit kínálunk

● kiemelkedő alapfizetés

● éves bónusz és cafeteria

● kiváló, nagyvállalati munkakörnyezet

● lehetőség magas szintű szakmai feladatok ellátására magyar és nemzetközi ügyfelek részére, magyar és IFRS könyvelési standardok szerint

● lehetőség a kollégák munkájának koordinálására, szakmai tudásuk továbbfejlesztésére