Szenior könyvelő (Dunakeszi)

Szeretnél részese lenni egy olyan vállaltnak, ahol a szakmai fejlődés mellett egy teljesen új szervezet kialakulásában is részt vehetsz? Akkor ez lehet a te lehetőséged karrierben. Gyártó szektorban tevékenykedő partnerünk részére keresünk szenior medior könyvelő kollégát.

Szenior könyvelő

Feladatok

  • Teljeskörű könyvelési feladatokban való részvétel és a junior könyvelő(k) munkájának felügyelete, segítése
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések, leltárak készítése
  • Havi, negyedéves, éves zárások elkészítésében való részvétel
  • Hó végi főkönyvi feladások betöltése QAD-ba
  • Havi, negyedéves és éves adózási feladatok támogatása
  • Adatszolgáltatási kötelezettséggel kapcsolatos feladatokban való részvétel
  • Számviteli szabályzatok aktualizálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésének (verzióváltás) támogatása
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálóval való kapcsolattartásban, valamint éves beszámoló összeállításában

Követelmények

  • Felsőfokú de min. középfokú gazdasági-pénzügyi végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 év könyvelői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • IFRS tapasztalat
  • Erős MS Excel és általános MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Home Office lehetőség
  • egészségbiztosítás, cafeteria és utazási támogatás
  • támogató és szakmailag elkötelezett munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi