Szenior könyvelő munkatársat keresünk (Budapest)

Szenior könyvelő munkatársat keresünk

Feladatok

  • junior könyvelő munkatársak szakmai irányítása, bizonylati könyvelés felügyelete;
  • főkönyvi könyvelések, havi zárások, éves beszámolók elkészítése nemzetközi ügyfeleik részére;
  • könyvelői munka megszervezése, elosztása, feladatlisták kezelése; csoportvezetővel történő egyeztetések;
  • számviteli és adózási kérdésekben nyújtott támogatás, kapcsolattartás más üzletágakkal.

Elvárások

  • többéves (min. 3-4 év) szakmai tapasztalatodat változatos ügyfélkör könyvelésével szeretnéd elmélyíteni;
  • felsőfokú számviteli, illetve mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel;
  • magas szintű, aktív angol vagy német nyelvtudásodat használni akarod munkád során;
  • naprakész tudással bírsz a szakterületet érintő törvények, jogszabályok területén;
  • precíz, ügyfélközpontú hozzáállásoddal gördülékeny együttműködést tudsz kialakítani ügyfeleikkel;

Előnyök

  • MS Navision, SAP by Design, SAP programok ismerete

Amit kínálunk

  • belső és külső képzéseken veszel részt a cég támogatásával, folyamatosan fejlődni tudsz szakmádban és képességeidben;
  • a közvetlen munkahelyi légkört számos közös program erősíti;
  • igényes munkahelyi környezetben dolgoznak, legújabb technológiai támogatással;
  • a 6 vagy 8 órás munkaidő, home office lehetőség és rugalmas feltételek egyensúlyt biztosítanak a munka és a magánélet között;
  • kiemelkedő juttatási csomagot kínálnak.

Leírás

Megbízónk 1980-ban kezdte meg működését Zürichben. A budapesti iroda mára több mint 60 fő magasan képzett munkatárssal lát el feladatokat adótanácsadás, könyvelés, könyvvizsgálat, bérszámfejtés és kockázatmenedzsment területén. Munkavégzésük a bizalomra és szaktudásra épül, a jól végzett munka nyugalmát nyújtják munkatársaiknak és megbízóiknak egyaránt.

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Budapest