Szenior könyvelő - részmunkaidőben (Budapest)

Szenior könyvelő - részmunkaidőben

Feladatok

  • Könyveléssel kapcsolatos feladatok, számlák megfelelő kódolása és az adatok SAP-ba történő bevitele
  • Banki átutalások előkészítése, ellenőrzése
  • Házi pénztár kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás a lejárt számlák rendezése érdekében
  • Kommunikáció az anyavállalattal
  • Utazással kapcsolatos költségek kezelése CONCUR rendszerben
  • Havi zárási feladatok, időbeli elhatárolások, átértékelések
  • Adószámítás, adóbevallások készítése, (ÁFA, iparűzési adó); különböző statisztikai jelentések benyújtása a KSH és más hatóságok részére
  • Éves beszámoló készítése (tapasztalat nem feltétel, de előny)
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálókkal és más hatóságokkal
  • HR-hez kapcsolódó feladatok

Követelmények

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 év pénzügyi-számviteli területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás (kapcsolattartás a külföldi anyavállalattal szóban és írásban, angol nyelvű számlákkal való munka)
  • Nemzetközi vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Adóbevallásban, statisztikában és riportolásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Együttműködő, barátságos személyiség

Amit kínálunk

Partnerünk innovatív családi vállalkozás, amelyet 60 éve alapítottak Spanyolországban, fő profilja a kórházi berendezések és labordiagnosztikai eszközök gyártása és forgalmazása.

Mára világszerte vezető szerepet tölt be e területen, európai és amerikai technológiai központjai mellett többek között Magyarországon is forgalmazza termékeit és szolgáltatásait.

A szervezet hazai képviselője kislétszámú, családias csapatába keresi tapasztalt könyvelő kollégáját Budán található irodájukba.

A pozíció betöltésére részmunkaidőben, heti 30 órában nyílik lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest