Szenior Szerszámmérnök (Zala megye)

Szenior Szerszámmérnök

Leírás

Gyártópartnerünk részére keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • Projektfeladatok végrehajtása
  • Műszaki jellegű információcserék lebonyolítása
  • A beszállítók eszközeinek helyszíni értékelése
  • Projektértekezleteken való részvétel
  • Nemmegfelelőségi incidensek kommunikálása
  • Előíró jellegű módszertan
  • A javítandó területek azonosítása

Elvárások

  • Mérnöki alapdiploma és legalább 10 év szakmai tapasztalat
  • Korábbi tapasztalat műanyag fröccsöntő- vagy fémöntő-szerszámokkal
  • Minőségügyi folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Hajlandóság belföldi és külföldi utazásokra
  • Kezdeményező, következetes, együttműködő személyiség

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Rugalmas, hibrid munkavégzés

Munkavégzés helye

Zala megye