Vállalati Ügyfélkapcsolati Menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

VÁLLALATI ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSERT keresünk partnerünk részére, amely egy kezesi kötelezvényekre és biztosítói garanciákra specializálódott ügynökség.

Vállalati Ügyfélkapcsolati Menedzser

Feladatok

Meglévő ügyfélportfólió kezelése, kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása

Keresztértékesítés, ügyfelek biztosítéknyújtási igényeinek felmérése, kapcsolódó szerződések elemzése, dokumentumok elkészítése

Kapcsolattartás a hazai, és nemzetközi biztosító társaságokkal

Partnerek biztosítéknyújtási kötelezettségeinek előterjesztése biztosítói jóváhagyásra

Kezesi biztosítási keretszerződések elkészítése, kitárgyalása ügyfelekkel, biztosítókkal, jogi szakemberekkel

Rendszeres riportok készítése

Követelmények

Felsőfokú végzettség, ideálisan gazdasági területen

Min. középfokú, aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent a német vagy spanyol nyelvtudás

Többéves vállalati banki kapcsolattartói vagy biztosítói területen szerzett tapasztalat

Ügyfélorientált gondolkodásmód

Kiemelkedő kommunikációs készség

Proaktív hozzáállás, értékesítői szemlélet

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag

Fiatalos, vidám, nyitott, szakértő kollégák

Tréningeken, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Home office lehetőség

Jól megközelíthető, budai lokációjú iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest