Szennyvízgépész (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz. Csatlakozz hozzánk az alábbi pozícióban:

Szennyvízgépész

Feladataid lesznek:

  • Üzemmenet és üzemállapot vizsgálat gépészeti elemeken és szennyvíz hálózaton
  • Szennyvíz átemelő szivattyúk karbantartása
  • Szennyvíz hálózat ellenőrzés
  • Védterület karbantartása
  • Készenléti feladatok ellátása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Gépészeti, épületgépészeti, vagy fémipari szakmunkás végzettség megléte
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önállóság
  • Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod a vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz a nyáron
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

Munkarend:

  • műszakos munkarend, betanulás után lehetőség a készenlétre

Szerződés típusa:

  • határozatlan idő

Munkavégzés helye:

Csepel ÁTI sziget

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest