Szennyvíztisztító operátor (Rácalmás)

Szennyvíztisztító operátor

Leírás

Díjnyertes gumiabroncsokat gyártó üzembe SZENNYVÍZTISZTÍTÓ OPERÁTOROKAT várunk.

Feladatok

  • Ipari szennyvíztisztító rendszerrel kapcsolatos napi szintű üzemeltetési feladatok ellátása, berendezések működésének ellenőrzése/felügyelete
  • Légtechnikai rendszerek (porleválasztók) felügyelete, üzemeltetése
  • Zavartalan üzemvitel biztosítása (hiba/műszaki probléma esetén, annak okának feltárása, kapcsolattartás a karbantartással, társrészlegekkel)
  • Külsős javítások, karbantartások felügyelete
  • Üzemnaplók naprakészen tartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Előnyt jelent:

  • Víz- és szennyvíztechnológus végzettség, vagy szennyvízkezelési területen szerzett karbantartói/gépkezelői tapasztalat
  • Targoncavezetői/darukezelői szakképesítés

Amit kínálunk

  • Negyedéves jelenléti ösztönző
  • Választható cafeteria, munkahelyi étkezési hozzájárulás
  • Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség

Munkavégzés helye

Rácalmás

Rácalmás