Senior R&D Villamosmérnök (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk amerikai tulajdonban lévő fejlesztő és gyártó vállalat.

Részükre keresünk tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

Szenzorfejlesztő Villamosmérnök (Veszprém)

Feladatok

  • Szenzorok és egyéb elektronikai komponensek fejlesztése, tervezése;
  • Költségek megtervezése;
  • A termékekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése;
  • Együttműködés a belföldi és külföldi fejlesztő kollégákkal;
  • Az új termékek tesztelésének koordinálása;
  • A tesztelés során esetlegesen felmerülő hibák korrigálása;
  • A termelés támogatása már a szériagyártás során;
  • Termékproblémák esetén a vevők vagy beszállítók esetleges meglátogatása;
  • Termékekkel kapcsolatos bemutató prezentációk készítése.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Fejlesztőmérnöki tapasztalat;
  • APIS-DFMEA, Altium Designer, Labview, Matlab (és/vagy) eszközök és programok ismerete.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, bejárástámogatás.
  • Érdekes feladatok, impozáns munkakörnyezet.
  • Vevői és beszállítói látogatások miatt: a szakmai látókör tágulásának lehetősége.

Előnyök

  • Szenzorfejlesztői tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém