Szereldei folyamatmérnök (Fejér megye)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZERELDEI FOLYAMATMÉRNÖK

(14-9153)

pozícióba.

Feladatok

  • Mérnöki támogatás biztosítása a szerelési folyamattal kapcsolatos termelési problémák megoldásához,
  • A szereléstechnológia fejlesztése, a projektek véghezvitele,
  • Termékminőséggel kapcsolatos problémák kezelése, helyesbítő intézkedések kidolgozása és bevezetése,
  • Termékkel kapcsolatos műszaki, minőségi problémák kezelése, kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye

Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9153”-as referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu