Szereldei minőségbiztosító (WHC011368) (Győr)

Szereldei minőségbiztosító (WHC011368)

Győri partnercégünk részére keresünk 2 műszakos munkarendbe szereldei minőségbiztosító munkatársat.

Feladatok:

  • MEO minták kiadása műszaki rajz és/vagy szerelési próba alapján
  • Napi gyártott alkatrészek ellenőrzése szúrópróba szerűen MEO minta alapján
  • Csomagolt késztermékek ellenőrzése dokumentáció alapján (műveletterv, darabjegyzék, korábbi bázistermékek)
  • A dolgozók részére műveleti minta jóváhagyása, megjelölése a műveletek megkezdésekor
  • Az alkatrészek ellenőrzése rajz és partneralkatrész, valamint egyéb dokumentációk alapján a gyártási folyamat alatt
  • A késztermékek szúrópróba szerinti ellenőrzése, észrevételek jelentése vezetője felé
  • A nem megfelelő termék megállapítása, kezelése, ezek ellenőrzése
  • Késztermékek átvétele a megfelelő vizsgálatot követően

Elvárások:

  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • középfokú műszaki végzettség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • MS Windows és Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye

Győr

Győr