Szereldei támogató mérnök (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

Szereldei támogató mérnök

Feladatok

  • Technológiai folyamatokat kiszolgáló eszközök üzemeltetése
  • Számítógéppel támogatott gyártósorok folyamatos üzemének biztosítása
  • Nyomatékrendszerek, szereldei célgépek, tesztpadok telepítése, működtetése, fejlesztése, hibaelhárítása
  • Szervo, hidraulikus présgépek üzemének biztosítása, présfelügyeleti rendszerek kiépítése
  • Új gépek, berendezések üzembe helyezése
  • Termelés biztonságának biztosítása
  • Karbantartási raktár kezelése, alkatrészrendelés kezdeményezése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Több éves tapasztalat szerelősorok, szerelőcellák, célgépek üzemeltetésében
  • PLC programozási ismeretek (Omron előny)
  • Pneumatikus, hidraulikus ismeretek
  • Elektromos, pneumatikus, hidraulikus kapcsolási rajzok készítése
  • Valamilyen magas szintű programnyelv ismerete (Labview vagy C nyelv ismerete előny)
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • 2 műszak vállalása
  • Igényes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kis reakcióidő
  • Alkalmasság az önálló döntéshozatalra

Amit kínálunk

  • Bejárástámogatás
  • Teljes munkaidős
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyelvtudás nem szükséges
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség