Szerelésvezető (WHC011372) (Budapest)

Szerelésvezető (WHC011372)

Szerelésvezetőt keresünk Napelemeket telepítő csapatunk élére!

Feladatok:

  • Kábelnyomvonalak kiépítése, előkészítése
  • Munkafolyamat dokumentálása (mérések, jegyzőkönyv, fényképdokumentáció, beépített anyagok listázása), rendszerek készre jelentésének dokumentálása a vállalkozás belső standardjainak megfelelően.
  • Leendő napelemes projektek helyszíni felmérése, a meglévő villamos hálózat és a potenciális telepítési helyszínek szemrevételezése, a napelemes rendszer megvalósíthatóságának, villamos hálózati csatlakoztathatóságának ellenőrzése
  • Megrendelők, megrendelők képviselőinek tájékoztatása a napelem rendszerrel kapcsolatos kérdésekben.
  • Építészeti és gépészeti tervrajzok és specifikációk értelmezése;
  • Az egység működéséhez a személyi és tárgyi feltételek mennyiségi és minőségi ellenőrzése, azok hiánya esetén felettesének javaslattétel a hiányosságok elhárítására vonatkozóan.
  • Az építésügyi előírások, valamint a teljesítményre, minőségre, költségekre és biztonságra vonatkozó szabványok és szabályok betartása és betartatása;
  • A munkaerő koordinálása, a szükséges anyagok és berendezések szállításának, kezelésének, rakodásának koordinálása és mennyiségi ellenőrzése.

Elvárások:

  • Tetőn szédülés mentesen, rutinosan tud dolgozni
  • B kategóriás jogosítványa van és kisteherautót rutinnal tud vezetni
  • Jó munkaszervező képessége van
  • Szerelési és kivitelezési munkafolyamatokat jól át tudja látni, le tudja vezetni
  • 2 év napelem szerelő vagy szerelésvezetői tapasztalata van
  • Rugalmas a külső helyszíneken való munkavégzés szempontjából
  • Önmagára és környezetére igényes
  • Esztétikusan tudja a munkát elvégezni munkatársakkal és megrendelőkkel jól kommunikál, nézeteltérést jól kezel és megold

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest