Szerelésvezető (Dunaújváros)

Magyarország egyik meghatározó acélszerkezet gyártással és szereléssel, valamint emelőgép gyártással és karbantartással foglalkozó cége elsősorban külföldi munkaterületeire

Szerelésvezetőt

keres.

Feladatok

  • külföldi projektmunkák irányítása,
  • dokumentáció összeállítása, elkészítése,
  • helyszíni szerelések műszaki felügyelete és irányítása,
  • szerelési ütemtervek összeállítása erőforrás igényekkel.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • szerelésvezetői tapasztalat előny,
  • társalgás szintű idegen nyelv (angol előny),
  • megbízható, önálló munkavégzés, jó szervezőkészség, terhelhetőség, csapatirányítás,
  • minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználó szintű informatikai ismeretek (MS Office, integrált informatikai rendszerek),
  • „B” kat. jogosítvány.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és cafetéria (teljesítési pótlék),
  • jó kollektíva,
  • továbbképzési lehetőség,
  • stabil munkahely,
  • jó munkakörülmények,
  • szolgálati gépkocsi.

Munkavégzés helye

Dunaújváros

Jelentkezni a munkakör megjelölésével küldött önéletrajzzal, valamint a 06-25-503-930-as telefonszámon lehetséges.

Dunaújváros