Szerelő (Budapest)

Professzionális konyhatechnológiai cég SZERELŐ munkakörbe kollégát keres

A hirdetés már lejárt!

Professzionális vendéglátóegységek konyhatechnológiai tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével és szervizével 32 éve foglalkozó cég

Szerelő

munkakörbe új kollégát keres.

 Feladatok:

Javítási és karbantartási feladatok elvégzése helyszínen és a cég telephelyén, ügyfelekkel való szakmai egyeztetések, panaszok kezelése, ügyfelek felvilágosítása a meghibásodások okairól, tanácsadás

Gépek állapotának felmérése, hibakeresés

A javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendelés indítása

Munkalapok pontos vezetése, határidőre történő leadása, a teljesítések dokumentálása

Műszaki rajzok/leírások értelmezése és használata

Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel/megrendelőkkel (személyesen, e-mailen és telefonon)

Elvárásaink:

Műszaki végzettség, konyhagépek működésének ismerete

Elektrotechnikai végzettség és/vagy háztartási gépek, kisgépek javításában tapasztalat és/vagy elektrotechnikai műszerész tapasztalat

B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat

Jó kommunikációs képesség, ügyfélkezelési gyakorlat

Önálló munkavégzésre való képesség

Precíz, pontos munkavégzés

Terhelhetőség

Előny:

Márkaszervizben, helyszíni hibaelhárítási és szerelési gyakorlat

Kreatív és nyitott hozzáállás a problémák megoldásában

Gáz- és/vagy hűtőgépek szerelési tapasztalat, az ilyen munkák végzésére vonatkozó engedélyek megléte

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Biztos jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség nagy múltú és piacvezető cégnél
  • Kellemes munkahelyi légkör, dinamikus csapat
  • Teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
  • Mobiltelefon, munkaruha

Munkavégzés helye:

  • 1112 Budapest, Repülőtéri út 2/a.

Budapest