Szerelő munkalehetőség Szombathelyen (Szombathely)

Szerelő munkalehetőség Szombathelyen

Leírás

Szállásos munka!

Szombathelyi cégcsoportunkhoz keresünk magas kereseti lehetőséggel SZERELŐ pozícióba munkatársakat 3 MŰSZAKOS munkarendben.

Feladatok

  • Gyártás folyamatosságának biztosítása.
  • Gyártósoron/szalagon történő szerelési tevékenység elvégzése.
  • Termékek válogatásában és szétszerelésében való részvétel.
  • Készáru csomagolás, anyagok előkészítése.
  • Ellenőrzési előírások betartása, a szükséges dokumentáció vezetése.
  • A hibás alkatrészre vonatkozó munkautasításban foglaltak betartása.
  • Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
  • Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.

Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépkezelői ismeret
  • Önálló munkavégzés képessége, precizitás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér
  • túlóralehetőség
  • Műszak- és túlórapótlék
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria 37.500.-Ft/hó
  • Jelenléti bónusz, teljesítménybónusz, lojalitás bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok több mint 40 településről
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely