Szerelő munkatárs (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk 150 éves tapasztalattal rendelkezik és világszerte több mint 2000 munkatárssal dolgozik a pneumatika területén. Vezető szerepet tölt be a henger megmunkálásban és szerelésben, emellett szelepeket, hengereket, hajózási termékeket, valamint haszonjárművekbe építhető pneumatikai részegységeket gyárt.

Szerelő munkatárs

Feladatok

  • összeszerelői, egyszerűbb szereldei feladatok
  • csomagolás
  • anyagmozgatás (kb. 2-3 kg-os)
  • egyéb kisegítői feladatok

Elvárások

  • betöltött 17. életév
  • nappali tagozatos, aktív tanulói jogviszony

Munkaidő

  • szombatonként
  • heti minimum 8 óra vállalása
  • 2 műszak, délelőtt 6:00-14:00 vagy délután 14:00-22:00 vállalása

Amit kínálunk

  • diákbér: délelőtt br. 1150 Ft/óra, délután br. 1437 Ft/óra
  • amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1150 Ft lesz
  • utazási költségtérítés, ha nem egri vagy
  • hosszú távú lehetőség
  • könnyű feladatok, amihez nincsen szükség sem műszaki ismeretekre, sem erős fizikumra

Munkavégzés helye

Eger

Eger