Szerkesztő (16-2739) (Budapest)

Szerkesztő (16-2739)

Feladatok

  • Havi megjelenésű b2b üzleti print magazin szerkesztése
  • A külsős szerzők által írt cikkek stiláris, nyelvhelyességi, helyesírási ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a szerzőkkel, korrektorral, szerkesztőségi munkatársakkal
  • Cikkírás (rövid anyagok írása a magazinba)
  • Online cikkek, hírek írása
  • További médiatartalmak szerkesztése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban, írásban
  • Kiváló helyesírás
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Adobe programok ismerete (InDesign, Premier Pro)
  • SEO tapasztalat
  • Cikkírásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet, jó lokáció
  • Kiszámítható, tervezhető munkavégzés
  • Szuper, összetartó csapat

A munkavégzés helye: Budapest, II. kerület (a munkavégzés helyhez kötött, nincs lehetőség távmunkára, hibrid munkavégzésre)

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest