Szerkezet lakatos, hegesztő (Szigetszentmiklós)

Szerkezet lakatos, hegesztő

Leírás

Rendelkezel szakirányú végzettséggel? Szeretnél nettó 2300 Ft-os órabért? Hegesztőket és lakatosokat keresünk Szigetszentmiklósra!

Feladatok

  • Felszíni sóderbánya gép és acélszerkezetének javítása, cseréje
  • Gép elemeinek karbantartása, javítása
  • Segédek irányítása (1-2 fő)
  • Rajz alapján történő munkavégzés
  • Kézi ívhegesztés, lángvágó használata

Elvárások

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Szakirányú végzettség
  • Tapasztalat a szerszámok használatában
  • Tériszony kizáró ok
  • Német vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Órabér: nettó 2300 Ft
  • Plusz 200 Ft jár óránként, hogyha beszélsz németül vagy angolul
  • Azonnali kezdés
  • 4 hónapos munkaszerződés (akár hosszabbítással)

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós